Nanoplastry

AcuLife to nowa technologia, opracowana jako naturalny sposób łagodzenia bólu i poprawy ogólnej jakości życia konia. AcuLife wykorzystuje wyjątkową technologię plastrów LifeWave do delikatnej stymulacji punktów uciskowych na skórze w celu poprawy przepływu energii w organizmie. Umożliwia naturalne łagodzenie lżejszych dolegliwości bólowych i bólu. W technologii tej nie są stosowane i nie przedostają się do organizmu żadne leki, substancje stymulujące, magnesy czy igły.

W przypadku koni należy pamiętać, że niewłaściwe zachowanie zwierzęcia nie zawsze świadczy o problemach psychicznych. W większości przypadków spowodowane jest ono bólem. Plastry AcuLife przynoszą szczególne korzyści koniom aktywnie  uczestniczącym w różnych konkurencjach jeździeckich oraz pracujących w rekreacji.

Jak działają plastry AcuLife?


Nanoplastry są wynalazkiem najnowszej technologii XXI wieku, która wykorzystuje w swoim zastosowaniu z tradycyjną medycyną chińską. Działanie plastrów opiera się na naturalnej stymulacji punktów akupunktury ciała, dzięki czemu możemy zniwelować ból oraz odnowić równowagę energetyczną – niezbędnego czynnika warunkującego sprawne funkcjonowanie każdego organizmu. Istotnym faktem jest iż nie trzeba być lekarzem by zaaplikować plastry, nie trzeba wbijać igieł i posiadać zaawansowanej wiedzy aby osiągnąć oczekiwane efekty. Plastry działają od razu po aplikacji.

 

Plastry dla koni nie są transdermalne, co oznacza, że żadna substancja nie przenika do organizmu. Można je więc przyklejać na sierść, derkę czy opatrunek! Dzięki temu są one całkowicie bezpieczne, nie mają efektów ubocznych, nie powodują interakcji z lekami.

Wskazania:

 

 • bezpieczne i naturalne łagodzenie bólu,

 • szybkie rezultaty,

 • redukcja stanów zapalnych,

 • możliwość stosowania w bólach całego ciała i bólach miejscowych,

 • wygodne i łatwe w stosowaniu,

 • koń staje się wyraźnie spokojny i współpracujący,
  wysoce wydajna regeneracja konia szczególnie przy dużych wysiłkach np. podczas 3-dniowych zawodów,
  zwiększenie poziomu siły, wytrzymałości i wydajności bez użycia środków chemicznych,

 • przyspieszenie procesów rekonwalescencji po przebytych zabiegach poprzez wyzwolenie produkcji endogennych substancji odpowiedzialnych w organiźmie za regenerację,

+ koszty materiałów

Przy wykupieniu serii oraz przy regularnych zabiegach możliwość negocjacji cen

Cena 1 zabiegu 70 zł

Dojazdy do klienta

Województwo:

 • dolnośląskie

 • wielkopolskie

 • opolskie

Kontakt

Katarzyna Hetmaniuk

Mail: k.hetmaniuk@gmail.com

Tel:  +48 728 38 38 36​

Oferuję szeroki zakres usług fizjoterapii koni: masaż sportowy koni, masaż leczniczy dla koni, laseroterapia dla koni, derka magnetyczna, elektroterapia koni, ultradźwięki dla koni, hirudoterapia, układanie dawek żywieniowych dla koni, kontrola dopasowania siodła, nanoplastry w jeździectwie.

Wspomaganie leczenia kontuzji u koni, przyspieszenie powrotu do zdrowia koni sportowych, rekreacyjnych, koni emerytów, podniesienie jakości życia koniom
 

© Copyright by Horse Rehab Institute 2016. Wszelkie prawa zastrzeżone. Horse Rehab Institute jest zastrzeżonym znakiem towarowym chronionym przez prawo międzynarodowe. Wykorzystywanie, reprodukcja lub powielanie publikacji zamieszonych w niniejszym serwisie w całości lub jakichkolwiek fragmentach wymaga zgody firmy Horse Rehab Institute Katarzyna Hetmaniuk.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now